Резервна Батерија за Garmin

GARMIN-B1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GARMIN
Резервна Батерија за Garmin
459 ден
(вклучено ДДВ): 70,02 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Резервна батерија која може да се користи како замена за следниве модели на Garmin батерии:

010-10517-00, 011-00955-00, 010-10517-01.


Компатибилна со следниве Garmin уреди: 276, 276c, 296, 396, 496.

Напон 8,4 V
Капацитет 2.200 mAh
Тип на батерии
Lithium-ion
Димензии 76.6x49x21.7 mm
Боја
 црна
Тежина 112 g
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.