Презентери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CMP-PRESENT100
Брзо инфо
(0)
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 10 m, Црн
1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-PRESENT10
Брзо инфо
(0)
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 10 m, Црн
1.970 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-PRESENT11
Брзо инфо
(0)
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 10 m, Црн
1.787 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LGT-R400
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 910-001356
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 10 m, Црн
2.575 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-PRESENT01
Брзо инфо
(0)
Ласерски Презентер, Безжичен, USB, 30 m, Црн
1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.