Плеери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CMPSC-MD271
Брзо инфо
(0)

Мултимедијален плеер со 500GB меморија.

12.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMPSC-MD262
Брзо инфо
(0)

Мултимедијален плеер со куќиште за 2.5" хард диск.

7.393 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.