Телескопи,Двогледи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-SCOPE02/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI4000BK

Двоглед, x10, Дијаметар на Леќа: 42 mm, Поле на Видливост: 96 m.

2.464 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE02/08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCBI1000BK

Двоглед, x8, Дијаметар на Леќа: 21 mm, Поле на Видливост: 128 m.

1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCSP2000BK

Дурбин, x20 - x60, Дијаметар на Леќа: 60 mm, Поле на Видливост: 38 m.

5.606 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE03/600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCTE5060WT

Телескоп, Објектив: 50 mm, Фокусна Должина : 600 mm, Максимална Висина: 1250 mm

2.833 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-SCOPE03/700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SCTE7070WT

Телескоп, Објектив: 70 mm, Фокусна Должина : 700 mm, Максимална Висина: 1250 mm

5.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.