Skip Navigation Links.

Опрема за напојување

Производи на страна:
Страна 5 од 53
SWX-CH015BL
Брзо инфо
(0)

USB Полнач за 220V со USB и USB Type C конектори.

945 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-CHAR-CAR02
Брзо инфо
(0)
Код: PSM 1220Aw

Автоматски полнач за акумулатори, 12V/20A.

4.222 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TORUS 600VA AVTO
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) авто-трансформатор,
0-240-260V, 600VA.

3.150 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код: GS25E24-P1J

Адаптер за напојување,
24V / 1000mA.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU/4
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

5V / 3000mA.

945 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.EU/6
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

12V / 5000mA.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување, 12V, 0.66A.

433 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-P.SUP.20
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување, 12V, 1,2A.

665 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.EU/3
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

5V / 1000mA. 

495 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.EU/5
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

12V / 2250mA.

888 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код: GS25E12-P1J

Адаптер за напојување,
12V / 2000mA.

1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BXL-NBT-SO02
Брзо инфо
(0)

Замена за адаптер за напојување на Sony лаптопи.

2.300 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AKUM 12V/2Ah
Брзо инфо
(0)

Акумулаторска батерија 12V 2Ah.

845 ден
Повеќе
На лагер
w
AKUM LEAD-139
Брзо инфо
(0)

Акумулаторска батерија 6V 12Ah.

1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
AKUM LEAD-141
Брзо инфо
(0)

Акумулаторска батерија 12V 12Ah.

2.350 ден
Повеќе
На лагер
w
P-CUBE-POWUSB mk
plavi artikli_mkd_mk_den
HQ-LR20 mk
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.