Skip Navigation Links.

AC/DC адаптер

P.SUP.SC5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

AC/DC адаптер со приклучок за запалка.

466 ден
(вклучено ДДВ): 71,08 ден
На лагер
w

Користете ја опремата за во автомобил дома со помош на овој конвертор на напон од 220V-AC во 12V-DC. Приклучокот за запалка за цигари ви овозможува да ги поврзете уредите за во автомобил на домашен приклучок за напојување.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: 100-240V-AC
  • Излезен напон: 12V-DC
  • Излезна струја: 500mA
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон
12 V-DC
Излезна струја 500 mA
Димензии 100x50x165 mm
Тежина 100 g

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.