Skip Navigation Links.

USB адаптер за во автомобил

P.SUP.USB2054
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE

Универзален адаптер за напојување на мобилни уреди во автомобил, USB, 2.1A.

490 ден
(вклучено ДДВ): 74,75 ден
На лагер
w

USB адаптер за напојување со USB порта кој може да напојува таблет компјутери или мобилни телефони со излезна струја од 2.1А

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: 12V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Макс. струја: 2100mA
  • Тежина: 12g
Влезен напон 12 V-DC
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,1 A
Број на USB порти
1
Боја
 портокалова
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.