Skip Navigation Links.

Li-Ion копчеста батерија CR2032

CR2032/LI
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: LIR2032-EEMB

Lithium-Ion копчеста батерија 3.6V CR2032.

123 ден
(вклучено ДДВ): 18,76 ден
На лагер
w

Lithium-Ion копчеста батерија CR2032.

 

Карактеристики:

  • Форма: Копчеста
  • Систем: Lithium-ion
  • Напон: 3.6V
  • Капацитет: 40mAh
  • IEC код: CR2032
  • Дијаметар: 20mm
  • Дебелина: 3.2mm
Тип на батерии
CR2032
Технологија на батерија
Li-Ion
Напон 3,6 V
Капацитет на батерија 40 mAh
Дијаметар 20 mm
Висина 3,2 mm
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.