Адаптери

Производи на страна:
Страна 1 од 10
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)
Напојување, 5 VDC, 2500 mA, 12.5 W, AC/DC
1.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU/5
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 2250 mA, 27 W, AC/DC
888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU/6
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 5000 mA, 60 W, AC/DC
2.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU/4
Брзо инфо
(0)
Напојување, 5 VDC, 3000 mA, 15 W, AC/DC
945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.20
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1200 mA, 14.4 W, AC/DC
665 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU/3
Брзо инфо
(0)
Напојување, 5 VDC, 1000 mA, 5 W, AC/DC
495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 600 mA, 7.2 W, AC/DC
433 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J
Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC
1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E12-P1J
Напојување, 12 VDC, 2000 mA, 24 W, AC/DC
1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.21
Брзо инфо
(0)
Напојување, 12 VDC, 1500 mA, 18 W, AC/DC
799 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.CAR5V2A
Брзо инфо
(0)
Напојување, Автомобил, 5 VDC, 2000 mA
409 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-NBT-S010
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, ASUS, 45 W, 4.0 x 1.35mm, 19 VDC, 2.37 A
1.480 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S006/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.787 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S005/65W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.787 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S006/90W
Брзо инфо
(0)
Адаптер за Напојување, DELL, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.