Кола-12V

Производи на страна:
Страна 1 од 1
P.SUP.CAR5V2A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P.SUP.CAR5V2A
Напојување, Автомобил, 5 VDC, 2000 mA
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.CAR10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DCPA004
Напојување, Автомобил, 1.5 - 12 VDC, 2000 mA
745 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P.SUP.SMP36-HQ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ACPA010
Напојување, Автомобил, 1.5 - 12 VDC, 3000 mA
1.290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.