Лаптоп

Производи на страна:
Страна 1 од 5
NE-NBT-S010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF4509FBK
Адаптер за Напојување, ASUS, 45 W, 4.0 x 1.35mm, 19 VDC, 2.37 A
1.332 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S017
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF4516FBK

Адаптер за Напојување, Asus, 36 W, 4.8 x 1.7 mm, 12 VDC, 3 A

1.355 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S005/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6510FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.608 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S006/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6506FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 19.5 VDC, 3.34 A
1.608 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S005/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9010FBK
Адаптер за Напојување, DELL, 90 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6508FBK

Адаптер за Напојување, Dell Octagona, 65 W, 19.5 VDC, 3,34 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S008/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6515FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6505FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 3.5 A
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S009/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9005FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 7.4 x 5.0mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S007/65W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6514FBK
Адаптер за Напојување, HP, 65 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 3.33 A
1.499 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-NBT-S007/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9014FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.5 x 3.0mm, 19.5 VDC, 4.62 A
2.156 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-NBT-S008/90W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9015FBK
Адаптер за Напојување, HP, 90 W, 4.8 x 1.7mm, 18.5 VDC, 4.9 A
2.156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6507FBK

Адаптер за Напојување, IBM, 65 W, 7.9 x 5.5 mm, 20 VDC, 3,25 A

1.610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF9002FBK
Адаптер за Напојување, Lenovo, 90 W, 11 x 5.6mm, 20 VDC, 4.5 A
2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-NBT-S004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBARF6513FBK
Адаптер за Напојување, Lenovo, 65 W, 4.0 x 1.7mm, 20 VDC, 3.25 A
1.499 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.