Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 2 од 9
DEL-DRP24V120W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V120W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
5.647 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC5V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-5V10W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 1.5 A, 7 W, Delta
1.712 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V100W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V100W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 3.8 A, 90 W, Delta
4.370 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC12V10W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-12V10W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 0.83 A, 10 W, Delta
1.712 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-20-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 1 A, 24 W, Mean Well
1.290 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-MDR-20-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR20-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 1.67 A, 20 W, Mean Well
1.290 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-SP-100-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP100-05-001
Индустриско Напојување, 5 VDC, 20 A, 100 W, Mean Well
3.803 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-45-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 3.5 A, 45 W, Mean Well
1.936 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-MDR-100-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR100/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 4 A, 96 W, Mean Well
2.952 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DR-30-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR30-15-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 15 VDC, 2 A, 30 W, Mean Well
1.687 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DRP-240-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP240-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Mean Well
5.487 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-50-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.2 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-150-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-24
Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Mean Well
2.374 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-100-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-100-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 16 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-150-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 26 A, 150 W, Mean Well
2.374 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.