Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 2 од 9
MEW-RS-50-15
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-12
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.16 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-35-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.45 A, 35 W, Mean Well
1.227 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-100-15
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 15 VDC, 7 A, 100 W, Mean Well
2.206 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMTD1V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D1V100W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC + 5 VDC, 7 A + 3 A, 100 W, Delta
3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT5V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V50W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT12V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-12V50W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.2 A, 50 W, Delta
1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMH24V50WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMH-24V50WCAA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 2.1 A, 50 W, Delta
2.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMH24V100WCA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMH-24V100WCAA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.2 A, 100 W, Delta
3.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMCDSPV100W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-DSPV100W1A
Индустриско Напојување, 24 VDC + 5 VDC, 2.7 A + 7 A, 100 W, Delta
4.792 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V050W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Delta
2.353 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC24V75W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-24V075W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 3.12 A, 75 W, Delta
2.591 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC12V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-12V100W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 8.33 A, 100 W, Delta
3.153 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V48W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP-24V48W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2 A, 48 W, Delta
2.739 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V480W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V480W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Delta
15.291 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.