Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 3 од 9
MEW-RS-150-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 26 A, 150 W, Mean Well
2.374 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-MDR-60-5
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
1.872 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-15
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 15 VDC, 3.4 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-12
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.16 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-35-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.45 A, 35 W, Mean Well
1.227 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DEL-DRP48V240W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V240W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 5 A, 240 W, Delta
10.567 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V240W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V240W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Delta
8.807 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V120W2B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP-24V120W2BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
8.817 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP12V60W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP012V060W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 5 A, 60 W, Delta
3.632 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRC24V30W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRC-24V30W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 1.25 A, 30 W, Delta
2.185 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-40-5
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6 A, 30 W, Mean Well
1.748 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DEL-PMTD2V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D2V100W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC + 5 VDC, 3.5 A + 3 A, 100 W, Delta
3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT48V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-48V150W1AA
Индустриско Напојување, 48 VDC, 3.3 A, 150 W, Delta
2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT36V350W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-36V350W1AR
Индустриско Напојување, 36 VDC, 9.7 A, 200 W, Delta
5.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V35W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V035W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 7 A, 35 W, Delta
2.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.