Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 4 од 9
DEL-PMC5V15W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V015W1AA
Индустриско Напојување, 5 VDC, 3 A, 15 W, Delta
1.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC48V150W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-48V150W1BA
Индустриско Напојување, 48 VDC, 3.12 A, 150 W, Delta
4.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC24V35W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-24V035W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 1.46 A, 35 W, Delta
1.961 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC24V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-24V150W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 6.25 A, 150 W, Delta
3.542 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC24V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-24V100W1AA
Индустриско Напојување, 24 VDC, 4.17 A, 100 W, Delta
2.976 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC12V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-12V050W1AA
Индустриско Напојување, 12 VDC, 4.17 A, 50 W, Delta
2.177 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DEL-DRP48V60W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V060W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 1.25 A, 60 W, Delta
5.152 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V480W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V480W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 10 A, 480 W, Delta
16.295 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP48V120W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP048V120W1BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 2.5 A, 120 W, Delta
7.453 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W3B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W3BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
7.970 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
3.112 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V60W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V060W1AA
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Delta
3.783 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP24V120W3B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP024V120W3BN
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Delta
8.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP12V30W1Z
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: DRP012V030W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 2.5 A, 30 W, Delta
2.497 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRP12V15W1Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP012V015W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 1.25 A, 12 W, Delta
2.252 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.