Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 5 од 9
MEW-DRP-240-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP240-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Mean Well
5.487 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DR-120-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR120-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Mean Well
3.576 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DR-45-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-05-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
1.936 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DR-60-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-05
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
2.289 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DR-75-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR-75-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 6.3 A, 76 W, Mean Well
2.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.3 A, 200 W, Mean Well
5.241 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
5.925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Mean Well
2.289 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP480-24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Mean Well
8.708 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-DRP-480-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRP480-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 10 A, 480 W, Mean Well
8.708 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-150-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Mean Well
2.374 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 1.04 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-35-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-35-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 7 A, 35 W, Mean Well
1.227 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-50-5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-5
Индустриско Напојување, 5 VDC, 10 A, 50 W, Mean Well
1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MEW-RS-15-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-15-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 0.31 A, 15 W, Mean Well
750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.