Индустриски напојувања

Производи на страна:
Страна 1 од 9
DEL-DRB24V20A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRB-24V020ABN
CliQ II Бафер Mодул, 24 VDC, 20 A
14.376 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRR20N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRR – 20N
CliQ II Инфраструктурен Модул, 22 - 60 VDC, 20 A
3.522 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-DRU24V40A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRU-24V40ABN
DC UPS Модул, 24 VDC, 40 A
5.856 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-MDR-60-24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDR60/24-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 2.5 A, 60 W, Mean Well
1.872 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-240-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 10 A, 240 W, Mean Well
5.487 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-120-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 5 A, 120 W, Mean Well
3.576 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-45-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR45-05-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
1.936 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-60-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-05
Индустриско Напојување, DIN Шина, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
2.289 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DR-75-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR-75-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 6.3 A, 76 W, Mean Well
2.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-PPS-200-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, 24 VDC, 8.3 A, 200 W, Mean Well
5.241 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-SP-320-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SP320-48-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 48 VDC, 6.7 A, 321.6 W, Mean Well
5.925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-DR-60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DR60-12-001
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 54 W, Mean Well
2.289 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DRP-480-24
Брзо инфо
(0)
Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 20 A, 480 W, Mean Well
8.708 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-RS-150-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-12
Индустриско Напојување, 12 VDC, 12.5 A, 150 W, Mean Well
2.374 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-RS-50-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-50-48
Индустриско Напојување, 48 VDC, 1.04 A, 50 W, Mean Well
1.373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.