Стабилизирани

Производи на страна:
Страна 1 од 2
P.SUP.SC5
Брзо инфо
(1)

AC/DC адаптер со приклучок за запалка.

443 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
P.SUP.EU/6
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

12V / 5000mA.

2.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU/3
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

5V / 1000mA. 

495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU/5
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

12V / 2250mA.

888 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.IN002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E12-P1J

Адаптер за напојување,
12V / 2000mA.

1.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU/4
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување,

5V / 3000mA.

945 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.IN001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GS25E24-P1J

Адаптер за напојување,
24V / 1000mA.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-P.SUP.11
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување, 12V, 0.66A.

433 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-P.SUP.20
Брзо инфо
(0)

Адаптер за напојување, 12V, 1,2A.

665 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.SMP5V2A5
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување, 12.5W.

1.170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.201
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување,

(6-15)V / 60W.

1.690 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.EU1000
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување,
(3-12)V / 1000mA.

580 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU1500
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување,
(3-12)V / 1500mA.

800 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU36W
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување,

(5-15)V / 36W.

1.475 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.EU24W
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување,

(9-24)V / 24W.

1.110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
InvertoriMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.