Полнач за во Автомобил

P.SUP.USB2054
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE
Код од Произв.: VLMP11950O
USB Адаптер за во Автомобил, 2.1 A, 1 Излез, 1x USB, Портокалов
490 ден
(вклучено ДДВ): 74,75 ден
Б.Исп.одЛагер
w

USB адаптер за напојување со USB порта кој може да напојува таблет компјутери или мобилни телефони со излезна струја од 2.1А

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: 12V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Макс. струја: 2100mA
  • Тежина: 12g
Влезен напон 12 V-DC
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,1 A
Број на USB порти
1
Боја
 портокалова
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.