Интелигентен повеќе-портен полнач

GB-P.SUP.10/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Интелигентен повеќе-портен полнач - 8000mA.

1.990 ден
(вклучено ДДВ): 303,56 ден
Беспл. Испор.
w

Полнач за повеќе уреди со интелигентно препознавање на уредите за оптимално полнење (Smart Charge ID). Со компактен дизајн и 8A капацитет за полнење до пет уреди истовремено. Едноставен дизајн кој се вклопува на Вашата работна маса. Опсегот на работниот напон (100-240)V-AC овозможува полначот да се користи не само во Европа, туку насекаде низ светот. Гумираната површина не дозволува уредот да се лизга. 

Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 8 A
Број на USB порти
5
Боја
 бела
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.