Интелигентен повеќе-портен полнач

GB-P.SUP.11/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Интелигентен повеќе-портен полнач - 10.000 mA.

 

 

 

2.464 ден
(вклучено ДДВ): 375,86 ден
на лагер
w

Повеќе-портен полнач, со капацитет од  10.000 mA кој овозможува истовремено полнење на 6 уреди. Се карактеризира со паметно препознавање на уредите за оптимална струја при полнењето, има напонски опсег од 100–240V што овозможува негово користење во друга држава (Euro адаптер е вклучен во пакетот).

 

Карактеристики: 

  • Порти: 4x USB со автоматска идентификација +1x USB со Qualcom QC2.0 + 1x USB-C™
  • Влезен напон: 100 - 240V-AC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Капацитет: 10.000 mA
  • Димензии: (100х80х29)mm

 

Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 10 A
Број на USB порти
6
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2017 Loging Electronics. All rights reserved.