Полнач

SWX-CH015BL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX
USB Адаптер за Напојување, 4.8 A, 2 Излези, 1x USB, 1x USB-C, Црн
945 ден
(вклучено ДДВ): 144,15 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Со полначот на Sweex CH015BL полнете го вашиот таблет и мобилен или два мобилни телефони во исто време со голема брзина. Двете порти за полнење имаат вграден SmartID 2.4A стандард што може да го прилагоди полнењето во зависност од уредот што е приклучен. Двете порти се USB и USB Type C конекција.

 

Карактеристики:

  • Полни два уреди истовремено
  • 4.8 Aмпери
  • USB Type C
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.