Полнач

GB-P.SUP.17/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за Напојување, 2.4 A, 2 Излези, 2x USB, Црн
745 ден
(вклучено ДДВ): 113,64 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Адаптер за брзо напојување на два уреда со USB порти. Со интелигентно препознавање на уред преку ID чип погоден е за истовремено напојување на мобилни телефони, камери, и други уреди со 2.4А преку еден штекер.


Карактеристики:

  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Бриј на USB порти: 2 
  • Струја: 2400mA
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,4 A
Број на USB порти
2
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.