Полнач

TPL-UP525
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
TP-LINK
USB Адаптер за Напојување, 5 A, 5 Излези, 5x USB, Црн
1.848 ден
(вклучено ДДВ): 281,9 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Полнач за повеќе уреди со интелигентно препознавање на уредите за оптимално полнење (Smart Charge ID). Со компактен дизајн и 25W капацитет за полнење до пет уреди истовремено. Едноставен дизајн кој се вклопува на Вашата работна маса. Опсегот на работниот напон (100-240)V-AC овозможува полначот да се користи не само во Европа, туку насекаде низ светот. Гумираната површина не дозволува уредот да се лизга. 

 

Карактеристики:

  • Автоматска детекција и технологија на паметен полнач
  • 1.65X побрзо полнење
  • Интелигентен дизајн
  • Универзална компатибилност
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 5 A
Број на USB порти
5
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.