Полнач

GB-P.SUP.20/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за Напојување, 2 A, 1 Излез, 1x USB, QC3.0, Бел
699 ден
(вклучено ДДВ): 106,63 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Адаптер за брзо напојување на уреди со USB портa. Оптимален за напојување на уреди кои го задоволуваат QC 3 стандардот. Брзината на полнење е четири пати поголема од стандардните адаптери.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • Излезен напон: 5/9/12V-DC
  • Заштита од преоптоварување и краток спој
  • Порта: USB 2.0  type A
  • Поддржува USB type C
  • Струја: макс. 2000mA
  • Боја: бела
Влезен напон 220 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2 A
Број на USB порти
1
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.