Копчеста Батерија

VARTA-V10GA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VARTA
Копчеста Батерија, 1.5 V, LR55
50 ден
(вклучено ДДВ): 7,63 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Копчеста батерија 1V5 LR54.

 

Карактеристики:

  • Технологија: алкална
  • Модел: LR54, AG10
  • Напон: 1,5V
  • Капацитет: 50mAh
  • Висина: 3,05mm
  • Дијаметар: 11,06mm
  • Тежина: 4g
Тип на батерии
Копчести келии
Напон 1,5 V
Капацитет на батерија 50 mAh
Висина 3,05 mm
Дијаметар 11,06 mm
Тежина 4 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.