Инвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
P.SUP.CONV.10
Брзо инфо
(0)
DC-DC Конвертор, 24 V - 12 V, 7A
1.590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-CONV.DC10A
Брзо инфо
(0)
DC-DC Конвертор, 24 V - 12 V, 10A
1.999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-CONV.DC20A
Брзо инфо
(0)
DC-DC Конвертор, 24 V - 12 V, 20A
2.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV1KW/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Модифициран Синусен Излез
10.166 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PA-GP-600 12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PA-GP-600/12-001
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 600 W, Модифициран Синусен Излез
5.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV2500/12
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 2500 W, Модифициран Синусен Излез
29.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HQ-INV300WU-12
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 300 W, Модифициран Синусен Излез
3.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GB-INV3000/12
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 3000 W, Модифициран Синусен Излез
24.900 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV150WU-24V
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 150 W, Модифициран Синусен Излез
2.470 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-INV2500/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 2500 W, Модифициран Синусен Излез
24.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV150WU-24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 150 W, Модифициран Синусен Излез
2.470 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-PURE600-12
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 600 W, Правилен Синусен Излез
14.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV2000/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 2000 W, Модифициран Синусен Излез
17.189 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV3000/24
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 24 V DC - 230 V AC, 3000 W, Модифициран Синусен Излез
25.880 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)
DC/AC Инвертор, 12 V DC - 230 V AC, 1500 W, Модифициран Синусен Излез
8.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.