12V-DC > 220V-AC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
HQ-INV1KW/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

9.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV300WU-12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 300W.

3.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-GP-600 12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PA-GP-600/12-001

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 600W.

5.775 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-INV3000/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 3000W.

24.900 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV1KC/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од

12V-DC во 220V-AC, 1000W

со вграден полнач за батерии.

12.199 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.INV600W/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 600W

6.111 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-INV1700/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1700W

12.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-INVP1000/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

26.184 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV1KC/12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување од 12V-DC во 220V-AC, 1000W со вграден полнач за батерии.

12.900 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-PURE600-12
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување,

од 12V-DC во 220V-AC, 600W,,

со правилен синусен излез.

14.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-INV1KW/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

9.450 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-INV1000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1000W.

8.995 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-INV1500/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 1500W.

8.950 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-INV2000/12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 2000W.

16.950 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-INV100U-12V
Брзо инфо
(0)

Инвертор за напојување

од 12V-DC во 220V-AC, 100W.

2.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.