Лабораториски напојувања

Производи на страна:
Страна 2 од 2
PKT-P6210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6210

Лабораториско напојување со 4 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

21.627 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
METREL MA-4852
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4852

Лабораториско напојување со DC и AC излез до 6А.

29.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPD-3606
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPD-3606

Лабораториско напојување со три канали со прекинувачки режим на работа.

60.195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3003
Брзо инфо
(0)

Лабораторско напојување со линеарен режим на работа.

7.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK PSS-2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSS-2005

Програмабилен извор на напојување во линеарна изведба за напони до 20V и струи до 5A.

41.366 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.