Полначи

Производи на страна:
Страна 4 од 6
IND-CHAR-CAR02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PSM 1220Aw

Автоматски полнач за акумулатори, 12V/20A.

2.111 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
GB-P.SUP.10/W
Брзо инфо
(0)

Интелигентен повеќе-портен полнач - 8000mA.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TPL-UP525
Брзо инфо
(0)

Интелигентен повеќе-портен полнач - 25W.

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-CH402
Брзо инфо
(0)

Интелигентен повеќе-портен полнач - 6000mA.

1.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-P.SUP.10/B
Брзо инфо
(0)

Интелигентен повеќе-портен полнач - 8000mA.

1.791 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P.SUP.USB2059/W
Брзо инфо
(0)

Интелигентен повеќе-портен полнач - 10A.

2.222 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VELLEMAN K7300
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Полнач на батерии.

1.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
P.SUP.USB2053
Брзо инфо
(0)

Универзален микро USB адаптер за напојување на мобилни уреди во автомобил, 1x uUSB, 1x USB A-type, 2.1A.

370 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-P.SUP.31
Брзо инфо
(0)

Универзален микро USB адаптер за

напојување на мобилни уреди во автомобил,

1x uUSB, 2x USB A-type, 3.1A.

615 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE BT521
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер/анализатор на батерии наменет за испитување, тестирање и комплетна анализа на исправноста на акумулаторски батерии или банки на батерии кај системите за резе...
341.398 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE BT520
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер/анализатор на батерии наменет за испитување, тестирање и комплетна анализа на исправноста на акумулаторски батерии или банки на батерии кај системите за резе...
311.571 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VARTA-POWER25
Брзо инфо
(0)

Брз полнач за батерии АА, ААА и R22.

2.005 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-CHARGER07
Брзо инфо
(0)

Универзален полнач за батерии со тестер.

575 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CHAR-CR123AR
Брзо инфо
(0)

Полнач за CR123 батерии.

1.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ANSM-CHAR01
Брзо инфо
(0)

Полнач за оловни батерии 6V и 12V.

1.895 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VARTA-CHARGE01
SOL-CHARGE01
CEL-PIP-21 mk
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.