Тестери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE BT510
Брзо инфо
(0)
Tестер/анализатор на батерии наменет за испитување, тестирање и комплетна анализа на исправноста на акумулаторски батерии или банки на батерии кај системите за резервно напо...
233.387 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE BT521
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер/анализатор на батерии наменет за испитување, тестирање и комплетна анализа на исправноста на акумулаторски батерии или банки на батерии кај системите за резе...
325.197 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE BT520
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер/анализатор на батерии наменет за испитување, тестирање и комплетна анализа на исправноста на акумулаторски батерии или банки на батерии кај системите за резе...
290.135 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RF41
Брзо инфо
(0)

Преносен тестер на точка на мрзнење на течност во акумулатор - рефрактометар.

6.176 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RF40
Брзо инфо
(0)

Преносен тестер на точка на мрзнење на течност во акумулатор - рефрактометар.

6.976 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BAT-TESTER5
Брзо инфо
(0)

Рачен тестер за батерии.

444 ден
Повеќе
На лагер
w
BAT-TESTER6
Брзо инфо
(0)

Рачен тестер за батерии.

540 ден
Повеќе
На лагер
w
BT 1
Брзо инфо
(0)

Рачен тестер за батерии.

225 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL MA-4630
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4630

Тестер-вилушка за акумулатори. Наменет е за испитување на стартната струја и напонот на оловни акумулатори со напон 12V.

6.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALFABAT
Брзо инфо
(0)

Професионален тестер на капацитет на акумулатори со капацитет до 100Ah и напони 6-12V.

87.136 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VARTA-891
Брзо инфо
(0)

Универзален тестер за алкални и батерии на полнење.

523 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.