EI тип

Производи на страна:
Страна 1 од 6
TRA01001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100100-24

Трансформатор 22V-AC(2x11V-AC), 100VA
за монтажа на шасија.

1.650 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-018

Трансформатор 24V-AC(2x12V-AC), 40VA
за монтажа на шасија.

745 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01017
Брзо инфо
(0)

Трансформатор 30V-AC(2x15V-AC), 35VA
за монтажа на шасија.

560 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01018
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100040-041

Трансформатор 30V-AC(2x15V-AC), 40VA
за монтажа на шасија.

950 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01015
Брзо инфо
(0)

Трансформатор 30V-AC(2x15V-AC), 2VA

за монтажа на печатена плочка.

164 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01037
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002,5-004

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 2,5VA

за монтажа на печатена плочка.

195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01036
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100008-022

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 8VA
за монтажа на шасија.

350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01038
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002,5-006

Трансформатор 18V-AC(2x9V-AC), 2,5VA

за монтажа на печатена плочка.

195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01039
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 100005-003

Трансформатор 12V-AC(2x6V-AC), 5VA
за монтажа на шасија.

285 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01053
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420002,5-018

Трансформатор 15V-AC(2x7,5V-AC), 2,5VA

за монтажа на печатена плочка.

195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01054
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-006

Трансформатор 18V-AC(2x9V-AC), 6VA

за монтажа на печатена плочка.

275 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01055
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-010

Трансформатор 30V-AC(2x15V-AC), 6VA

за монтажа на печатена плочка.

275 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01056
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 420006-012

Трансформатор 36V-AC(2x18V-AC), 6VA

за монтажа на печатена плочка.

250 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA01072
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430100-011

Трансформатор 48V-AC(2x24V-AC), 100VA
за монтажа на DIN шина.

2.556 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA01073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 430035-004

Трансформатор 18V-AC(2x9V-AC), 35VA
за монтажа на DIN шина.

1.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.