Торусни

Производи на страна:
Страна 1 од 4
TORUS 600VA AVTO
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) авто-трансформатор,
0-240-260V, 600VA.

3.150 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA02001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301000-006

Тороидален (торусен) трансформатор

118V-AC(2x59V-AC), 1000VA. 

 

 

7.150 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA02002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300100-004

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 100VA

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300200-004

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 200VA.

 

 

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02011
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

30V-AC(2x15V-AC), 200VA.

 

 

1.990 ден
Повеќе
На лагер
w
TRA02012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300020-004

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 20VA

895 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300300-039

Тороидален (торусен) трансформатор

12V-AC(2x6V-AC), 300VA. 

 

 

2.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02026
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300300-022

Тороидален (торусен) трансформатор

90V-AC(2x45V-AC), 300VA. 

 

 

2.750 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02028
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301000-007

Тороидален (торусен) трансформатор

58V-AC(2x29V-AC), 1000VA. 

 

 

7.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02036
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 300200-026

Тороидален (торусен) трансформатор

110V-AC(2x55V-AC), 200VA. 

 

 

2.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02039
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 100VA.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02040
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

24V-AC(2x12V-AC), 200VA. 

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02041
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

118V-AC(2x59V-AC), 1000VA.

7.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA02057
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

90V-AC(2x45V-AC), 600VA.

3.900 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TRA02058
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) трансформатор

18V-AC(2x9V-AC), 200VA.

1.990 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.