Регулациони

Производи на страна:
Страна 1 од 2
METREL HSN260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/10

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

19.180 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/4.5

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

12.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/20

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

38.822 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/30

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

52.793 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/8

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

14.527 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/15

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

29.662 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/6

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

7.402 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METR.HSG260/1.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/1.4

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменет за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

4.944 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/10

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменет за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

12.663 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/4.5

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

7.257 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4804
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4804

Лабораториско напојување со променлив АС напон, (0 - 245)V-AC, 3.1A.

26.506 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: METREL HTN450/8

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

45.749 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/15

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгод и други опасности.

76.414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/20

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

99.969 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HTN450/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HTN 450/30

Трифазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

143.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.