Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 2 од 4
LEP-0170
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој ви дава време за да ги зачувате вашите податоци на компјутерот при прекин на електрична енергија.

13.470 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0295
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, за вас, корисниците на Аpple уредите, погоден при патувања, батеријата секогаш да ви биде полна.

1.945 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0302
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, адаптер со два USB приклучоци и еден microUSB v2.0 кабел за брз пренос на податоци.

869 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0284
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, супер брз апарат за чистење накит и чистач на топчиња од текстил за облека.

2.778 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0303
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, пренослив безжичен Bluetooth звучник  и батерија со капацитет од 2,500mAh.

1.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0215
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, конвертор од HDMI во VGA + аудио, со Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

2.491 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0297
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, ротирачки држач за телевизор и компактен сет за чистење кој вклучува течност и крпа со цел да се  заштити дисплејот од оштетување.

1.351 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0288
Брзо инфо
(0)

Несакани животни често ви го нарушуваат мирот, или пак ви прават штета?

1.541 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0244
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

1.513 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0210
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.​

9.893 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0213
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.

7.916 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0310
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Raspberry.

11.239 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0245
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лажна безбедносна камера која ви помага да ги избркате натрапниците со универзално далечинско за влезни и гаражни врати.

1.138 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0097
Брзо инфо
(0)

Како да бидете безбедни кога носите куфер и имате слушалки на глава?

1.210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0105
Брзо инфо
(0)

Ја имате потребната опрема за да одржите квалитетен говор?

995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.