Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 3 од 4
LEP-0068
Брзо инфо
(0)

Сакате детели во собата на вашето дете кои ќе го изненадат и ќе му се допаднат?

1.114 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0114
Брзо инфо
(0)

Би сакале да поврзете камера со лаптоп?

1.596 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0291
Брзо инфо
(0)

Сакате да ги искористите постарите проектори и монитори?

2.157 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0106
Брзо инфо
(0)

Сакате да се сликате, забавувате и да снимите се околу вас без никој да забележи?

2.910 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0079
Брзо инфо
(0)

Често имате ограничен багаж а морате да носите лаптоп на патување?

2.580 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0100
Брзо инфо
(0)

Безжичен микрофон или пилотка, што ви треба за добра забава?

11.865 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0117
Брзо инфо
(0)

Сакате да уживате во вечерните часови во вашата градина?

581 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0287
Брзо инфо
(0)

Уживате со музика и би сакале да ве следи секаде?

1.855 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0289
Брзо инфо
(0)

Организирајте ја сами поставеноста на Аудио/Видео опремата во просторот.

1.952 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0110
Брзо инфо
(0)

Сакате да слушате музика гласно?

1.965 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0158
Брзо инфо
(0)

Во потрага сте по прецизност при интернет пребарувањата?

1.843 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0292
Брзо инфо
(0)

Уживате во селфи фотографии?

984 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0293
Брзо инфо
(0)

Потребен ви е лесен и едноставен систем за надзор на вашето бебе?

2.219 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0285
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, паметен Wi-Fi шуко приклучок и двоен смарт WiFi Switch

2.529 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0300
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и USB Хаб за ефикасна контрола и уникатност на вашата презентација.

3.881 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.