Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 4 од 4
LEP-0300
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и USB Хаб за ефикасна контрола и уникатност на вашата презентација.

3.881 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0241
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и држач за проектор за на плафон за ефикасна контрола на вашата презентација. 

2.554 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0235
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој содржи се што ви е потребно за лемење, вклучувајќи и држач за електронски плочки за едноставна и прецизна работа.

2.358 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0224
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, станица за лемење заедно со мултиметар кои гарантираат прецизна и безбедна работа.

1.983 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LEP-0214
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со кој ви овозможуваме да го олесните вашиот секојдневен живот и да обезбедите поголема безбедност за вашиот дом.

1.162 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0177
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет кој ви овозможува да копирате од еден на друг диск, да ги чувате сите ваши документи, музика, слики и филмови или внатрешниот диск да го искористите како надвор...
5.103 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.