Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 2 од 4
LEP-0170
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој ви дава време за да ги зачувате вашите податоци на компјутерот при прекин на електрична енергија.

15.637 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0217
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за едноставно поврзување на десктоп компјутер или лаптоп со гигабитна мрежа преку USB.

1.726 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0218
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, за вас, корисниците на Аpple уредите, погоден при патувања, батеријата секогаш да ви биде полна.

2.681 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0280
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, адаптер со два USB приклучоци и еден напонски шуко приклучок со кабел за брз пренос на податоци.

1.042 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0284
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, супер брз апарат за чистење накит и чистач на топчиња од текстил за облека.

2.778 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0282
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, пренослив водоотпорен Bluetooth звучник и батерија со капацитет од 2,200mAh.

1.913 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0247
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, безжичен рутер со брзина до 300 mbps и екстендер за WiFi сигнал кој лесно се поврзува со рутерот.

3.046 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0215
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, конвертор од HDMI во VGA + аудио, со Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

2.491 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0230
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, ротирачки држач за телевизор и компактен сет за чистење кој вклучува течност и крпа со цел да се  заштити дисплејот од оштетување.

1.351 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0244
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

1.513 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0213
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.

7.916 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0210
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Arduino Uno.​

9.893 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0211
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Raspberry.

7.916 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0209
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Raspberry.

9.893 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0245
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лажна безбедносна камера која ви помага да ги избркате натрапниците со универзално далечинско за влезни и гаражни врати.

1.185 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.