Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 3 од 4
LEP-0145
Брзо инфо
(0)

Хоби ви е возење автомобили, авантуристи сте или адреналински зависници?

10.760 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0029
Брзо инфо
(0)

Бескрајно спортско задоволство во работата!

 

972 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0097
Брзо инфо
(0)

Како да бидете безбедни кога носите куфер и имате слушалки на глава?

1.202 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0105
Брзо инфо
(0)

Ја имате потребната опрема за да одржите квалитетен говор?

983 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0068
Брзо инфо
(0)

Сакате детели во собата на вашето дете кои ќе го изненадат и ќе му се допаднат?

1.356 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0114
Брзо инфо
(0)

Би сакале да поврзете камера со лаптоп?

1.596 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0133
Брзо инфо
(0)

Сакате да ги искористите постарите проектори и монитори?

2.157 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0106
Брзо инфо
(0)

Сакате да се сликате, забавувате и да снимите се околу вас без никој да забележи?

3.143 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0079
Брзо инфо
(0)

Често имате ограничен багаж а морате да носите лаптоп на патување?

4.472 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0100
Брзо инфо
(0)

Безжичен микрофон или пилотка, што ви треба за добра забава?

11.865 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0117
Брзо инфо
(0)

Сакате да уживате во вечерните часови во вашата градина?

611 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0130
Брзо инфо
(0)

Организирајте ја сами поставеноста на Аудио/Видео опремата во просторот.

2.046 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0110
Брзо инфо
(0)

Сакате да слушате музика гласно?

1.965 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0158
Брзо инфо
(0)

Во потрага сте по прецизност при интернет пребарувањата?

2.065 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0161
Брзо инфо
(0)

Ја сакате технологијата и сакате да ги изненадите вашите најмили со нешто ново, интересно и уникатно?

767 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.