PMR Радио (Токи-Воки) + Торбица

LEP-0194
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет, класиката на PMR радиото понудена од Логинг Електроникс со нова технологија до долг работен век на батериите, работен опсег до 12 километри и дизјанирана водоотпорна торбица за носење.

4.751 ден
(вклучено ДДВ): 724,73 ден
Редовна цена: 6.185 ден
Штедите 1.434 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 1.434 ден

Cobra е технологија со докажана издржливост во секакви временски услови, со 121 приватни кодови на 8 канали обезбедува 968 приватни комбинации за комуникација. Торбицата е со рамка за рака и адаптибилна рамка за на рамо со можност за вадење по потреба. Страничните џебови се погодни за батериите и полначот секогаш да ви бидат при рака.

PMR радио: RF излез 500mW, тежи 107g димензии 144.4x59x29.4.

Торбица: од 1260D водоотпорен најлон во комбинација од портокалова и црна боја.

Гаранција: 18 месеци

Техничка Поддршка: Логинг

 

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.