HDMI Сплитер + HDMI Кабел (х5)

LEP-0206
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на еден Full HD или 3D слика до четири LCD, плазма телевизори или монитори.

5.280 ден
(вклучено ДДВ): 805,42 ден
Редовна цена: 7.338 ден
Штедите 2.058 ден
На лагер
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 2.058 ден

HDMI сплитерот гарантира беспрекорен пренос на влезниот видео и аудио сигнал истовремено на четири дигитални излези. Посебно одбраните HDMI кабли поддржуваат видео резолуција од 1080p и поголема, како и напредни графички технологии 4K, 3D, и Deep Color.  

HDMI сплитер: согласно HDMI 1.3b стандардот поддржува 3D, и HDTVDTS и Dolby Digital True HD.

HDMI кабли: v1.3 и v1.4, од 2m, 3m, 5m, 7.5m, 10m

Гаранција: 12 месеци

Техничка Подршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.