HDMI Kонвертер во VGA + VGA Kабел

LEP-0207
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

1.541 ден
(вклучено ДДВ): 235,07 ден
Редовна цена: 1.984 ден
Штедите 443 ден
Беспл. Испор.
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 443 ден

Конверторов го препорачуваме за уреди со VGA а без HDMI влез. На излез дава и аудио сигнал со што комплетниот сигнал преку еден кабел се носи до уредот. Овој тип на VGA кабел е прецизно изработен од најквалитетни материјали, со повеќекратна заштита и феритни јадра кои ги елиминираат високо-фреквентните шумови.


Видео Конвертор: влезен HDMI машки, излезен VGA женски и стерео 3.5mm женски

VGA кабел: 1,8m со пониклувани VGA конектори

Гаранција: 12 месеци

Техничка Поддршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.