HDMI Kонвертер во VGA + VGA Kабел + HDMI Кабел

LEP-0216
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализирани кабли за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

3.221 ден
(вклучено ДДВ): 491,34 ден
Редовна цена: 4.160 ден
Штедите 939 ден
На лагер
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 939 ден

Конверторов го препорачуваме за уреди со VGA а без HDMI влез. На излез дава и аудио сигнал, со што комплетниот сигнал преку еден кабел се носи до уредот. Овој тип на VGA кабел е прецизно изработен од најквалитетни материјали, со повеќекратна заштита. Најновата верзија на HDMI кабел со Ethernet функција е одлична за играње игри или гледање филмови со најдобар квалитет. Исто така, каблите се компатибилни со 3D ТВ.


Видео Конвертор:  Влезен HDMI машки, излезен VGA женски, аудио RCA женски, LED индикација и вграден еквилајзер.

VGA кабел: 1,8m со позлатени VGA конектори машки кој поддржува високи резолуции.

HDMI кабел: Верзија  v1.4 (со Ethernet) и HDMI машки конектори. Поддржува 2К и 4К резолуции како и 3D преку HDMI.

Гаранција:  18 месеци

Техничка Поддршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.