HDMI Засилувач + HDMI Кабел

LEP-0270
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет мултимедија со уред кој го продолжува вашиот HDMI кабел до максимум 40m, без никакви загуби во сигналот.

1.351 ден
(вклучено ДДВ): 206,08 ден
Редовна цена: 1.630 ден
Штедите 279 ден
Беспл. Испор.
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 279 ден

HDMI засилувачот гарантира беспрекорен пренос на влезниот сигнал на оддалеченост до максимум 40 метри. Посебно одбраниот HDMI кабел поддржува видео резолуција од 1080p и поголема, како и напредни графички технологии 4K, 3D, и Deep Color.

 


HDMI засилувач: согласно HDMI 1.4b стандардот поддржува 3D и UltraHD до 4K@30Hz

HDMI кабел: Со позлатени HDMI 19-p машки конектори.

Гаранција: 12 месеци

Техничка Подршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.