PIR Сензор со Камера и Рекордер + Напојување USB + FLASH Мемориска Картичка SDHC

LEP-0281
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет од компактна камера со вграден снимач на видео и аудио, мало напојување и брза Flash меморија за складирање до 18h.

6.646 ден
(вклучено ДДВ): 1.013,8 ден
Редовна цена: 7.562 ден
Штедите 916 ден
На лагер
w

Камерата во куќиште од PIR сензор обезбедува невообичаена безбедност, работи постојано но снимањето започнува три секунди пред да детектира движење, со што се зачувани сите критични ситуации на мемориската картичка во супериорна класа 10 UHS-I од 32Gb. IR LED диодите се за ноќно снимање до одлични 8m. Напојувањето е USB до 2.1А, опремено со ID чип што му овозможува интелигентно препознавање на паметните уреди но и нивно напојување.

 

Камера: Резолуција 1280x720, леќа 3mm 720 TVL, работен опсег на далечина 10m, работен опсег на ноќно гледање 8m.


Напојување: со две USB порти,  струја до 2.1А,  напон 5V-DC.


Микро SDHC картичка: со читач на Flash картички на USB3.0 конектор,  адаптер за SD картичка, класа 10UHS-I со брзина  (70MB/s).


Гаранција: 18 месеци


Техничка Поддршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.