HDMI Сплитер + HDMI Кабел

LEP-0283
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на Full HD или 3D слика до LCD, плазма телевизори или монитори.

2.351 ден
(вклучено ДДВ): 358,63 ден
Редовна цена: 2.645 ден
Штедите 294 ден
На лагер
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 294 ден

HDMI сплитерот гарантира беспрекорен пренос на влезниот видео и аудио сигнал истовремено на дигиталeн излез. Има вграден засилувач, а со тоа аудио / видео сигналот не губи на квалитет. Посебно одбраниот HDMI кабел е со позлатени конектори и поддржува високо квалитетна видео резолуција.

 

 

HDMI сплитер: согласно HDMI 1.3b стандардот поддржува 3D, и HDTVDTS

HDMI кабел: v1.4, 1.5m

Гаранција: 12 месеци

Техничка Подршка: Логинг


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.