Паметен Wi-Fi шуко приклучок + Двоен Смарт WiFi Switch

LEP-0285
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

ЛОГИНГ Пакет, паметен Wi-Fi шуко приклучок и двоен смарт WiFi Switch

2.893 ден
(вклучено ДДВ): 441,31 ден
Редовна цена: 3.675 ден
Штедите 782 ден
На лагер
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 782 ден

Контролирајте разни електронски уреди од далечина со овие Паметни Nedis уреди преку Вашиот паметен телефон или таблет со помош на Wi-Fi рутер.

Уредите може да се користат поврзани еден со друг или како самостојни.


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.