Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 135 од 136
IPMMH 4K7
Брзо инфо
(0)
Код: PT6KV-472A-1010 ROHS

Хоризонтален тример потенциометар 4.7KΩ со пречник од 6mm.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMMH 250R
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 250Ω со пречник од 6mm.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMMH 250K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 250KΩ со пречник од 6mm.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMMH 500R
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 500Ω со пречник од 6mm.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMMH 100K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 100KΩ со пречник од 6mm.

15 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 100R
Брзо инфо
(0)
Код: PT10LV10-101A2020-S ROHS

Хоризонтален тример потенциометар 100Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 500R
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 500Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 25K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 25KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 100K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 100KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 500K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 500KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 5M
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 5MΩ со пречник од 10mm.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 250R
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 250Ω со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 50K
Брзо инфо
(0)

Хоризонтален тример потенциометар 50KΩ со пречник од 10mm.

36 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 250K
Брзо инфо
(0)
Код: PT10LV10-254A#

Хоризонтален тример потенциометар 250KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKH 4K7
Брзо инфо
(0)
Код: PT10LV10-472A2020-S ROHS

Хоризонтален тример потенциометар 4.7KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.