Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 2 од 136
VAR V10K275
Брзо инфо
(0)
Код: TVR10431KSY

Варистор 10mm, 275VAC, 430VDC.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V05K150
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V05K150

Варистор 5mm, 150VAC, 240VDC.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V14K25
Брзо инфо
(0)

Варистор 14mm, 25VAC, 39VDC.

25 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V14K95
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V14K95V

Варистор 14mm, 95VAC, 150VDC.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V20K60
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V20K60

Варистор 20mm, 60VAC, 100VDC.

30 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR FNR14K821
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-FNR14K821

Варистор 14mm, 510VAC, 820VDC.

53 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V07K140

Варистор 7mm, 140VAC, 220VDC.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V05K175
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V05K175

Варистор 5mm, 175VAC, 270VDC.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V07K75-5 ROHS

Варистор 5mm, 75VAC, 120VDC.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)

Варистор 14mm, 120VAC, 185VDC.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V20K420
Брзо инфо
(0)
Код: TVR20681KSY

Варистор 20mm, 420VAC, 680VDC.

35 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V14K510
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V14K510V-5 ROHS

Варистор 14mm, 510VAC, 820VDC.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V20K510
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V20K510V-5 ROHS

Варистор 20mm, 510VAC, 820VDC.

30 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V10K130
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V10K130V

Варистор 10mm, 130VAC, 200VDC.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V20K210
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-MYG20-331

Варистор 20mm, 210VAC, 330VDC.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.