Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 3 од 136
VAR V05K75
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V07K75-5 ROHS

Варистор 5mm, 75VAC, 120VDC.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V14K120
Брзо инфо
(0)

Варистор 14mm, 120VAC, 185VDC.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V07K130
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V07K130

Варистор 7mm, 130VAC, 200VDC.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V10K275
Брзо инфо
(0)
Код: TVR10431KSY

Варистор 10mm, 275VAC, 430VDC.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V20K420
Брзо инфо
(0)
Код: TVR20681KSY

Варистор 20mm, 420VAC, 680VDC.

35 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-MYG20-821

Варистор 20mm, 510VAC, 820VDC.

60 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR V10K30V
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-V10K30V

Варистор 10mm, 30VAC, 47VDC.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
VAR FNR14K180
Брзо инфо
(0)
Код: VAR-FNR14K180

Варистор 14mm, 11VAC, 18VDC.

35 ден
Повеќе
На лагер
w
IP 200R
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 200Ω со пречник од 15mm.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
IP 50K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 50KΩ со пречник од 15mm.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMGV 50K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 50KΩ со дијаметар 15mm.

20 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 250R
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 250Ω со пречник од 10mm.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 250K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 250KΩ со пречник од 10mm.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 5M
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 5MΩ со пречник од 10mm.

24 ден
Повеќе
На лагер
w
IPMKV 500K
Брзо инфо
(0)

Вертикален тример потенциометар 500KΩ со пречник од 10mm.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.